انجمن هواداران سلطان گل دنیا و اسطوره فوتبال آسیا

هم نوشتن از علي دايي سخت است هم ننوشتن! مردي كه غرور و ابهت خاصي دارد و با اين‌كه خيلي‌ها مخالف او هستند و از اخلاق و رفتارش خرده مي‌گيرند اما هواداران او هم در سرتاسر جهان كم نيستند.ما خبرنگاران هم كه در اين سال‌هاي اخير مدام با او سروكار داشته‌ايم به خوبي با خصوصيات فردي آقاي گل جهان آشنا هستيم.
مردي كه غرور و ابهت خاصي دارد و با اين‌كه خيلي‌ها مخالف او هستند و از اخلاق و رفتارش خرده مي‌گيرند اما هواداران او هم در سرتاسر جهان كم نيستند.

ركورددار گل جهان خودش هم خوب مي‌داند قهرمان شدن آسان، اما در قلب مردم ماندن كاري دشوار است. دايي مرد بلندپرواز فوتبال ما كه از خطه قهرمان‌خيز اردبيل قد علم كرد تا سال‌هاي سال مي‌تواند در قلب تك تك ايراني‌ها جا داشته باشد ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 27 آذر1391ساعت 17:4  توسط علی عزیزی | 
 

علي دايي، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس، مدعي شده چندي پيش پيشنهاد رياست فدراسيون فوتبال را رد كرده است.


دايي در گفت و گويي متفاوت با مجله زندگي ايده آل، از برخي رازهاي موفقيتش در زندگي ورزشي و خارج از ورزش پرده برداشته است. در اين گفت و گو، دايي از نامحدود بودن آروزهايش حرف زده و اينكه دوست دارد روزي مربي يك تيم بزرگ جهان باشد.

چشمم دنبال مال و ناموس كسي نبوده
يكي از چيزهاي ‌مهمي كه در رسيدن به جايگاه امروزي و موفقيتم خيلي به من كمك‌ كرد، اين بود كه از اولش هم چشمم دنبال مال و ناموس كسي نبود‌. اگر اين‌طوري زندگي كردي، مطمئن باش به همه چيز مي‌رسي. چشم و دل پاك داشتن، ابزار رسيدن به موفقيت‌‌اند. وقتي انسان مال حلال به دست بياورد، مطمئنا خدا هم به مالش بركت مي‌دهد. خود من كه هميشه از خدا‌ خواستم ‌نعمت‌هايي كه در زندگي نصيبم مي‌كند، به او نزديك‌ترم كند و همراه با ثروت و نعمت‌هايش، روش درست مصرف كردن‌ و جنبه داشتن‌شان را هم به من بدهد. خيلي‌ها را مي‌شناسم كه با وجود داشتن امكانات و ثروت زياد اما جنبه‌ و ظرفيت كافي را نداشتند وبه كج‌راهه رفتند! خود من با وجود داشتن امكانات كامل ولي هميشه از خيلي مسائل چشم‌پوشي‌ كرد‌م! مثلا به ‌فرض آدمي كه ‌هيچ‌گونه امكانات‌ و ثروتي‌ نداشته باشد، مشخص است كه نمي‌تواند كاري از پيش ببرد، بنابراين‌ نمي‌تواند ادعا‌ كند به‌خاطر خدا ‌خيلي از كارها را انجام نداده چون شرايطش را نداشته؛ اينكه فايده ندارد! اين مهم است كه شرايط و امكانات انجام هر كاري را داشته باشي اما دست از پا خطا نكني؛ اگر اين‌طوري امتحان شدي، آن‌موقع مي‌تواني ادعاي پاكي و خداپرستي كني.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 8 فروردین1390ساعت 13:21  توسط علی عزیزی | 

علي دايي مرد رکوردشکن فوتبال ايران که 9 ماه پيش از تيم ملي برکنار شد، از امروز رسما دوباره به ميادين فوتبال برمي گردد و اين بار با عنوان سرمربي تيم پرسپوليس.

به گزارش ايسنا؛ علي دايي بي گمان مهمترين شخصيت فوتبال ايران است که در مجامع بين‌المللي نيز اعتبار خاصي دارد. به مناسبت بازگشت مجدد علي دايي به فوتبال بي مناسبت نيست تا 10 رکورد برتر از رکوردهاي تاريخي اين چهره فوتبالي را مرور کنيم:

1. بيشترين گل زده ملي در تاريخ فوتبال
مهمترين رکورد دايي ثبت بيشترين گل ملي در تاريخ فوتبال جهان است. دايي ابتدا رکورد پوشکاش مجاري را شکست و بهترين گلزن ملي جهان شد و سپس با به ثمر رساندن صدمين گل ملي خود اولين فوتباليست تاريخ شد که از مرز 100 گل ملي گذشت. دايي اکنون با 109 گل ملي بهترين گلزن ملي دنياست و رکورد او تا مدتها پايدار خواهد بود.

2. برترين گلزن تاريخ مسابقات مقدماتي جام جهاني
طبق اعلام فيفا، دايي با 35 گل زده بهترين گلزن تاريخ مسابقات مقدماتي جام جهاني است. دايي در 4 دوره حضور در اين مسابقات و در 51 بازي اين تعداد گل را به ثمر رسانده است. دايي در مسابقات مقدماتي جام‌هاي جهاني 1994 ، 1998 ،2002 و 2006 تيم ملي ايران را همراهي کرده است.

3. برترين گلزن تاريخ جام ملت‌هاي آسيا
با 14 گل زده بهترين گلزن تاريخ 14 دوره جام ملت‌هاي آسياست. در بين بازيکناني که در ادوار مختلف جام ملت‌هاي آسيا عنوان آقاي گلي را بدست آورده‌اند، بهترين آمار مربوط به دايي است که در جام 1996 موفق شد 8 گل به ثمر برساند. اين بيشترين تعداد گل به ثمر رسيده توسط يک بازيکن در يک دوره جام ملت‌ها است و هيچ بازيکني در سه دوره اخير جام ملت‌هاي آسيا به رکورد او نزديک نشد.

4. دو بار برترين گلزن ملي سال جهان
دايي در سال‌هاي 1996 و 2004 از سوي فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار به عنوان برترين گلزن ملي سال انتخاب شد. از سال 1992 که برترين گلزن ملي سال انتخاب مي شود فقط دايي دو بار اين عنوان را به دست آورده است. دايي در سال 1996 با 22 گل و در سال 2004 با 18 گل ملي برترين گلزن ملي سال فوتبال جهان شد.

5. تنها بازيکن آسيايي در بين 100 بازيکن برتر تاريخ
در ماه نوامبر سال 2007 انجمن آمار فوتبال بريتانيا در کتابي با عنوان Greatest ever footballers"" صد بازيکن برتر تاريخ فوتبال جهان را با توجه به معيارهاي آماري از جمله بازي‌ها و گل‌هاي ملي معرفي کرد که در بين بازيکنان آسيايي تنها نام علي دايي ديده مي شود. دايي در اين رده بندي در رتبه 26 قرار گرفته است.

6. اولين بازيکن آسيايي حاضر در فينال ليگ قهرمانان اروپا
اولين بازيکن آسيايي است که در فينال معتبرترين ليگ باشگاهي جهان، ليگ قهرمانان اروپا، حاضر بوده است. دايي در فينال 1999 اگرچه براي بايرن مونيخ به ميدان نرفت اما، بر روي نيمکت اين تيم حاضر بود و موفق به کسب عنوان نايب قهرماني ليگ قهرمانان اروپا شد. البته پارک جي سونگ کره اي در سال گذشته اولين بازيکن آسيايي شد که حضور در ميدان اين رقابت را نيز تجربه کرد.

7. اولين ايراني قهرمان بوندس ليگا
اولين بازيکن ايراني که در يک ليگ معتبر اروپايي به مقام قهرماني دست يافته است. دايي در فصل 99 ـ 98 بوندس ليگا با تيم بايرن مونيخ قهرمان آلمان شد. بعد از دايي، هاشميان و کريمي نيز با تيم بايرن مونيخ به اين مقام دست يافتند.

8. اولين و تنها ايراني صاحب پست رسمي در فيفا
علي دايي در حال حاضر عضو کميته فوتبال فيفاست و از سال 2007 در اين کميته که رياست آن با فرانس بکن باوئر است، حضور دارد. دايي همچنين تنها شخصيت فوتبال ايران است که در مراسم انتخاب بازيکن سال فيفا از سوي ايران حضور يافته است. دايي در سال 2004 به دعوت رسمي فيفا در مراسم اهدا جوايز بهترين هاي سال فوتبال جهان حضور يافت و جايزه بهترين بازيکن فوتسال جهان را به فالکائو برزيلي اهدا کرد.

9. بيشترين بازي ملي در تيم ملي ايران
با انجام 149 بازي رکوردار بيشترين بازي ملي در فوتبال ايران است. دايي اولين بازيکن تاريخ فوتبال ايران است که نام خود را در باشگاه صدتايي فيفا ثبت کرد. فعلا بعيد است که در چند سال اينده بازيکني به رکورد تعداد بازيهاي ملي دايي دست يابد.

10. اولين بازيکن – مربي قهرمان
اولين بازيکن – مربي در تاريخ ليگ ايران بود که قهرماني ليگ را جشن گرفت. دايي در فصل 85 با تيم سايپا همزمان به عنوان بازيکن و سرمربي تيم موفق به قهرماني در ليگ برتر شد تا اولين و تنها بازيکن – مربي در تاريخ ليگ باشد که موفق به انجام اين مهم مي شود.

 

+ نوشته شده در  جمعه 11 دی1388ساعت 23:57  توسط علی عزیزی | 
 • خوردبين و دايي رسماً آشتی کردند
 • کریم باقری: اگر بگويم با دايي مشکل نداشتم دروغ گفتم
 • عابدزاده: استيلي جای دايی را می‏گيرد
 • گفت‌وگو با شاهرخ بیانی درباره آغاز سرمربی‌گری علی دایی در پرسپولیس
 • کنفدراسيون فوتبال آسيا: دايي بليط آسيا را هدف گرفت
 • شاهرودي: كاشاني من را به دايي پيشنهاد داد
 • منافي: كار كردن در پرسپوليس و كنار دايي افتخار است
 • محمد پروين: از مربيگري دايي خاطرات خوشي دارم
 • مجتبی شیری: بهتر بود دایی از ابتدای فصل به پرسپولیس می‌آمد
 • بصيرت: فوتبال ايران با علي دايي زيباتر مي شود
 • پاسخ منفي پيرواني به دايي / ترجيح مي‌دهم مستقل كار كنم
 • یحيوي: براي آمدن به پرسپوليس از عابدزاده رخصت گرفتم
 • حسین عبدی: به دایی گفتم با برادرت هم تعارف نکن
 • ناصر ابراهيمي: نبايد انتظار غيرمنطقي از دايي داشت
 • موضع پيشكسوتان پرسپوليس عليه دایی
 • يحيوي: براي خدمت به پرسپوليس و كمك به دايي آمده‌ام
 • علی دایی حاضر نشد به برنامه نود برود
 • ابراز تمایل احمدزاده برای حضور در پرسپولیس / نمی‌تواند به دایی"نه"بگوید
 • شيث رضايى: از دايى عذر خواهى كردم همه چيز تمام شد
 • افاضلی: هواداران رفتار شایسته‌ای با دایی داشته باشند / دایی نیازی به دستیارندارد
 • استيلي به دايي و كاشاني تبريك گفت
 • عليپور: عابدزاده در تركيب كادرفني دايي جايي ندارد
 • عابدزاده پس از اخراج: متاسفم كه رضازاده براي پرسپوليس تصميم مي‌گيرد
 • هواپيماي قرمزها براي عابدزاده جا نداشت / كنارگذاشتن عابدزاده و خوردبين از پرسپوليس
 • درخشان: پرسپوليس با دايي مي‌تواند قهرمان ليگ شود
 •  

  + نوشته شده در  جمعه 11 دی1388ساعت 11:59  توسط علی عزیزی | 

  زندگینامه علی دایی به بهانه خداحافظی او از دنیای فوتبال

  علی دایی متولد 1 فروردین سال ۱۳۴۸، بازیکن ایرانی و از مشهورترین بازیکنان تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است. او در حال حاضر در تیم سایپا بازی می‌کند و تا پایان جام جهانی 2006 بازیکن اصلی و کاپیتان تیم ملی ایران بود.

   
   

  زندگینامه علی دایی  به بهانه خداحافظی او از دنیای فوتبال:

  علی دایی متولد 1 فروردین سال ۱۳۴۸، بازیکن ایرانی و از مشهورترین بازیکنان تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است. او در حال حاضر در تیم سایپا بازی می‌کند و تا پایان جام جهانی 2006 بازیکن اصلی و کاپیتان تیم ملی ایران بود.

  دایی 109 گل ملی در کارنامهٔ خود دارد و با فاصلهٔ زیادی بهترین گلزن بازی‌های ملی در تاریخ فوتبال جهان است.

  دایی سابقهٔ بازی در تیم‌های آلمانی همچون بایرن مونیخ را دارد و به همراه این تیم به نایب قهرمانی جام باشگاه‌های اروپا دست یافته‌است. او اکنون در باشگاه سایپا به عنوان بازیکن سرمربی تیم سایپا فعالیت می‌کند.

   

  متن کامل در ادامه مطلب

      


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  چهارشنبه 16 آبان1386ساعت 23:9  توسط علی عزیزی | 
         

  نام: علی

  نام خانوادگی: دایی

  نام پدر: ابوالفضل

  تاریخ و محل تولد: ۱۳۴۸ اردبیل محله خیر آباد

  میزان تحصیلات(مدرک تحصیلی):

  کارشناسی ارشد تربیت بدنی(البته علی دایی قبل ازشروع فوتبال حرفه ای فارغ التحصیل مهندسی متالوژی از دانشگاه صنعتی شریف تهران است).

              

  تاریخ ازدواج:۲۵/۲/۱۳۸۴

  قد:۱۹۳ سانتی متر

  وزن: ۸۸کیلوگرم

  تعداد بازی ملی: ۱۴۹

  تعداد گل ملی: ۱۰۹

  مدت بازی در تیم ملی:۱۳ سال( که مدت ۸ سال افتخار کاپیتانی تیم ملی را داشته است).


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  پنجشنبه 27 اردیبهشت1386ساعت 10:7  توسط علی عزیزی | 
   
  صفحه نخست
  پست الکترونیک
  آرشیو
  درباره وبلاگ
  سلام دوستان عزیز
  ضمن آرزوی اوقاتی خوش برای شما من"علی عزیزی"مدیر وبلاگ "علی دایی نگین ورزش آسیا" در تاریخ 27/2/1386این وبلاگ را بصورت تخصصی و با 4 انگیزه زیر ایجاد نمودم:
  1.شناسایی و معرفی هر چه بیشتر علی دایی به فوتبال دوستان.
  2.بیان کردن عناوین و افتخارات علی دایی درعرصه فوتبال.
  3.اخبار پیرامون علی دایی.
  4.دفاع از علی دایی درمقابل برخی غرض ورزی هایی که همیشه بوده و انگار تمام شدنی نیست.
  از شما در خواست میکنم جهت پویایی هر چه بیشتر و سریعتر و بهتر این وبلاگ مرا یاری کنید.

  شماره تماس من:09178059478لطفاَ از تماس های غیرضروری جداَ اجتناب فرمائید.

  آدرس ویلاگ های دیگر من:

  www.ali10daei100azizi.blogfa.com
  این وبلاگ هم اکثر مطالبش در باب علی دایی بود ولی مطالب عاشقانه,عارفانه و خودمونی و پند آموز هم داره.عنوانش هم اینه:
  «همه چیز از همه جا»

  www.socialsciences.blogfa.com
  این وبلاگ مربوط به رشته درسی خودمه و مطالبی مثل:جامعه شناسی ازدواج,روانشناسی,مهارتهای زندگی,ارتباطات اجتماعی و..رو شامل میشه و عنوانش هست
  «جامعه شناسی»

  http://quran-islam.blogfa.com
  این وبلاگ درمورد قرآن و پیامبر اکرم(ص) و سخنان ایشان و تفسیر سوره ها می باشد و عنوانش هست:
  "اسلام و قرآن کریم"

  www.arefan.parsiblog.com
  این وبلاگ به عشق آقا صاحب الزمان ایجاد
  شده و عنوانش هست «اللهم عجل لولیک الفرج»

  www.knm.blogfa.com
  در این وبلاگ قالبهای علی دایی و قالبهای فوتبالی سفارشی در بلاگفا که ساخت خودمه(البته با دستکاری)رو میتونید ببینید تا اگه خواستید ازشون استفاده کنید.


  www.farabanafsh.blogfa.com
  این وبلاگ یک وبلاگ علمی است که گروهی اداره میشه و من هم یکی از نویسندگانش هستم و عنوانش هست «فرابنفش»

  www.naghdeweblog.blogsky.com
  این وبلاگ به نقد و بررسی وبلاگها از جهات مختلف می پردازد و من هم یکی از نویسندگان آن هستم و عنوانش"نقد وبلاگ"می باشد.

  www.joornalist.blogfa.com
  این وبلاگ هم از وبلاگهایی است که من بعنوان یکی از نویسندگانش فعالیت می کنم و عنوانش هست: "یادداشتهای یک خبرنگار"

  اخبار داغ
  عابدزاده توهین به علی دایی را تکذیب کرد
  فركي: دايي را وارد جريان‌هاي ناخواسته مي‌كنند
  "90" در شب رويارويي دايي و استيلي
  اعتراض هواداران بخاطر نحوه کناررفتن دایی است/ انتقاد با تخریب فرق دارد
  علی كريمي: دايي چنين شخصيتي ندارد كه به هواداران پرسپوليس خط بدهد
  دلخوری علی دایی از صدا و سیما بیشتر شد
  حسيني: مدير برنامه‌هاي دايي را پيدا نكرديم/ بوناچيچ منشوري نيست
  به استيلي و كاشاني بگوييد كه دايي سرورتان است
  مجتبي شيري: دايي هم در مسائل فني و هم در رفاقت چيزي كم نگذاشت
  محمد مایلی‌کهن: اطرافیان عامل درگیری کاشانی و دایی بودند
  کنفرانس مطبوعاتی علی دایی
  اخبار کوتاه باشگاه پرسپولیس/ جریمه 100 میلیونی برای شیث رضایی/ نشست خبری دایی در دبی
  ويژه‌نامه استاديوم: كريم انصاري فرد، علي دايي دوم ايران است
  گزارش تمرين امروز پرسپوليس/ دايي بازيكنان را تنبيه كرد، سرخپوشان بيانيه دادند
  مهاجم بحريني به بهتاش فريبا و علي دايي پيوست!
  حسين عبدي: درباره‌ي نقش "مياچ" از دايي سوال كنيد
  پرسپوليسي‌ها پيروزي را به علي دايي تقديم كردند / آرفي: دلم براي دايي سوخت
  محمد مایلی‌کهن: این پیروزی مبارک پرسپولیس و دایی/ فردوسی‌پور مرا پرسپولیسی نمی‌داند!
  مايلي كهن: چسبيده‌هاي به فوتبال مي‌خواستند من و دايي را از هم جدا كنند
  دسته گل دايي براي مايلي كهن و حضور عابدزاده در ورزشگاه
  پنجعلی : نیمکت پرسپولیس نیاز به یک مربی بزرگ مثل دایی داشت
  دايي: طومار ناگفته‌هاي بركناري‌ام از تيم ملي را به زودي اعلام مي‌كنم
  خلعتبري: فوتبال را در رده ملی مدیون علی دایی هستم و او را یک اسطوره می‌دانم
  لوكا بوناچيچ: فوتبال ايران با رفتن دايي و مهدوي كيا سطحش پايين آمده است
  دایی: معلوم است که من از قطبی بیشتر می ارزم
  یحیوی : خوشحالم كه علي دايي در اين بازي سرافراز شد
  شهرآورد ‪ /۶۸‬ نبي: دايي نقش موثري در برد تيم پرسپوليس داشت
  با وساطت دايي و كاشاني، پدر حقيقي آزاد شد
  ذوالفقار نسب:ميل گلزني و انگيزه بالا كليد موفقيت دايي و پرسپوليس در شهرآورد 68 بود
  كاويانپور: دايي وضعيت پرسپوليس را دگرگون مي‌كند
  دایی : حضور بزرگاني مانند پروين و محرمي در آزادي باعث دلگرمي من و همه هواداران مي‌شود
  علی پروین : هواداران به دایی فرصت بدهند
  حبیب کاشانی: دایی روز خوبی را پشت سر گذاشت
  خليلي: باید به دايي فرصت داد
  كلهر: دايي پرسپوليس را از شرايط كنوني خارج خواهد كرد
  اشجاري: با دايي تا جهنم هم مي‌روم
  محمد خاكپور: پشت اسم و محبوبيت دايي و قطبي پنهان شدند
  علی کریمی : مخالفان دایی حالا حامی اش شده اند
  صفايي فراهاني: "علي دايي" را جلو انداختند تا ضعف‌هاي خودشان را بپوشانند.
  وكيل علي دايي خبر داد: اعلام رضايت موكلم از مايلي‌كهن
  برانکو ایوانکوویچ: دایی یکی از بهترین بازیکنان و مربیان ایران است
  مسعود شجاعي: علي دايي اسطوره بوده و باقي مي‌ماند
  اشجاري: حق دايي نبود كه اينگونه برخورد كنند
  بركناري علي دايي محور چند تذكر امروز مجلس بود
  انصاری فرد : علی دایی را می خواهیم ولی قبول نمی کند
  استاد دانشگاه اصفهان: علي دايي مثل شمع سوزانده شد
  حسن روشن: دایی قربانی ضعف های دیگران شد.
  قلعه‌نويي: انتقاد از دايي بي‌معرفتي است / نباید قداست این مربی بزرگ را از بین ببریم
  احمدزاده: دایی می توانست تیم ملی را به جام جهانی ببرد
  مرتضي محصص: مشكل تيم ملي نبـود آينده‌نگـري بـود نـه علـي دايـي
  همه اخبار داغ و جنجالی
  نوشته های پیشین
  مهر 1392
  اردیبهشت 1392
  فروردین 1392
  اسفند 1391
  دی 1391
  آذر 1391
  آبان 1391
  مهر 1391
  شهریور 1391
  مرداد 1391
  تیر 1391
  خرداد 1391
  اردیبهشت 1391
  فروردین 1391
  اسفند 1390
  آبان 1390
  مهر 1390
  شهریور 1390
  مرداد 1390
  تیر 1390
  خرداد 1390
  فروردین 1390
  اسفند 1389
  بهمن 1389
  دی 1389
  آبان 1389
  مهر 1389
  مرداد 1389
  خرداد 1389
  اردیبهشت 1389
  فروردین 1389
  اسفند 1388
  بهمن 1388
  دی 1388
  آذر 1388
  آبان 1388
  آرشيو
  آرشیو موضوعی
  اخبار علی دایی
  اخبار پرسپولیس
  لیگ برتر
  فوتبال ایران
  مصاحبه های علی دایی
  معرفی علی دایی
  پاسخ به انتقادات بی پایه و اساس علیه علی دایی
  حرف دل هواداران علی دایی
  سخنان بزرگان فوتبال ایران در مورد علی دایی
  سخنان بزرگان فوتبال جهان در مورد علی دایی
  صحبت های خودم در مورد علی دایی
  رکورد هاو افتخارات علی دایی
  نظر رسانه های داخلی وخارجی در مورد علی دایی
  معرفی خودم
  مطالب موجود در وبلاگ قبلی من در مورد علی دایی
  همه چیز در مورد قهرمانی سایپا
  تصاویر علی دایی
  آرشیو افتخارات و اخبار پیرامون علی دایی
  تقویم مناسبات مذهبی,ملی و سایر مناسبات
  کلیپ های ویدئویی و صوتی
  تیم ملی
  مناسبات مذهبی
  مقدماتی جام جهانی 2010
  پیوندها
  فقط بارسلونا ، فقط مسی جووون
  گرداب
  سلطان علی دایی
  سایت خبی شهریار
  دختران باحجاب
  آنچه تاکنون دراین وبلاگ درج شده!
  تمام مطالب این وبلاگ
  امیررضا خادم
  هادی ساعی
  همین وبلاگ در پارسی بلاگ
  آلبوم تصاویر من
  سایت رسمی علی دایی
  پایگاه علمی کیمیا
  وب سایت خبری علی دایی
  علی دایی در دائره المعارف ویکی پدیا
  علی دایی,افتخار ایران و آسیا
  پرسپولیس
  آلبوم تصاویر علی دایی
  لیست کامل گلها و بازیهای ملی علی دایی
  از سایت رسمی فیفا در مورد علی دایی
  شرکت فرهنگی,ورزشی سایپا
  کیهان ورزشی
  پارس فوتبال
  ایران ورزشی
  روزنامه جهان فوتبال
  روزنامه ورزشی گل
  تمام مطالب وبلاگ علی دایی نگین ورزش آسیا
  کجائید یاران کجائید
  من دختر من همسر من مادر
  کانون هواداران تراکتورسازی تبریز
  یادداشت های علی عزیزی در فرابنفش
  استقلال عشق منی
  پولدار شوید...بدون دردسر،بدون هزینه...مناسب برای جوانان
  این است علی دایی
  طرفدار سرخ پرسپولیس
  پرسپولیس و بارسلونا
  میز مدیریت
  فوتبال یعنی دایی
  مهدی امیر آبادی
  بزرگترین وبلاگ هواداران کاکا و میلان
  دنیا فقط آبی
  وحید هاشمیان
  ورزش،هنر...
  جهان فوتبال
  مارادونا ستاره فوتبال جهان
  آندرا پیرلو
  ورزشی(دوست عزیزم مصلح)
  فوتبال ایران و جهان
  فوتبال فوتبال فوتبال
  اخبار فوتبال اروپا
  میلان همیشه قهرمان
  وحید هاشمیان فوتبالیست با اخلاق
  یوونتوس تورین
  ابومسلم خراسان
  یاران وحید هاشمیان
  پرسپولیس همیشه اوله
  روزگار خوش
  LPC LIAGE
  تحلیل بازیهای فوتبال
  ما به فوتبال می اندیشیم
  کامران نجف زاده
  فوتبال برتر
  طرفدار مهدی امیر آبادی
  فوتبال تقابل اندیشه تکنیک و تاکتیک
  خبرهای جدید ورزشی همراه با عکس
  آبی ترین پسر ایران
  قرمزته
  پرسپولیسی عاشق
  یادداشت های یک داور فوتبال
  فقط استقلال/بارسا/اینتر/چلسی
  فوتبال ایران و جهان
  فقط آرژانتین
  اخبار و اطلاعات فوتبال
  فوتبال جزیره
  هیئت کاراته بندر لنگه
  بالاک ستاره زندگی من
  فقط بخاطر خدا
  دوستداران خوزه مورینیو و چلسی
  حراج سی دی های مسابقات کشتی کج
  استقلال جونمه.عشقمه
  پژمان منتظری ، تک ستاره همیشگی خوزستان
  اخبار ورزش يزد
  هيئت فوتبال شهرستان بندر انزلي
  عاشقان استقلال تهران
  اخبار روز
  ۩۩۩شیرین فراز کرمانشاه۩۩۩
  نویدک
  قاسم پرسپولیسی
  طوفان سرخ
  عاشقان پرسپولیس
  باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان
  قالب ساز
  آقای گل جهان _ شهریار فوتبال ایران
  عشق من استقلال
  بهاران عشق وحید هاشمیان
  رونالدو اسطوره اي تكرار نشدني
  استقلال محبوب قلبها
  عکسهای فوتبالی
  هواداران متعصب و دو آتیشه پرسپولیس
  فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران
  شیرین فراز
  کانون هواداران باشگاه استیل آذین
  بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی تیفوسی های شورشی استقلال زلزله
  فوتبال آلمان
  جدیدترین خبرهای ورزشی
  ๑۩۞۩๑ فوتبال حرفه ای ๑۩۞۩๑
  آکواریم
  وب سایت رسمی فیفا در ایران
  آبی به رنگ آسمان
  کانون هواداران سپیدرود رشت
  خاطرات یک دانشجوی تبریزی
  فوتبال و ورزش ایران و عراق و جهان
  روانشناسی
  سایت رسمی هواداران علی پروین
  اسطوره فوتبال ایران ,پادشاه تنیس جهان
  استقلال اتیش پاره
  فقط بخاطر خدا
  طوفان زرد آسیا
  وبلاگ خبری هواداران ناصر حجازی
  تمام مطالب این وبلاگ
  اخبار پاس همدان
  هواداران تراکتورسازی تبریز
  زهره وطن خواه قهرمان رالی
  داوود فنائی شاهین سرخ
  دنیای فوتبال
  فوتبالیستها
  مردان پرسپولیس
  کانون هواداران بایرن مونیخ
  بزرگترین گالری عکس در ایران
  افسانه جومونگ
  ۩۞۩۩۞۩ هرکی غیرت پرسپولیسی داره کلیک کنه ۩۞۩۩۞۩
  تحلیل فوتبال
  آپلود رایگان
  دانلود کلیپ های فوتبالی با حجم کم
  پایگاه خبری گروه شاطر
  پرسپولیسیهای 2 آتیشه
  گروه انسانهای سبز
  شاهینیا
  سایت رسمی نادر دست نشان
  بهترینها در شهر فوتبال
  طوفان زرد آسیا
  سوپر استار سینما
  کانون هواداران شاهین بوشهر
  علیرضا حقیقی
  دنیای منی پرسپولیس!!!بی مقدمه!!!
  من پذیرفتم که عشق افسانه است
  سرزمین قرمز
  همیشه قرمزته(همرنگ خون شهدا)
  پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله!
  به امید پیشرفت فوتبال جهان و ایران
  شناگر
  خبرنگار اردبیلی
  قافله عمر
  لاين هاي فوتبال
  بزرگان فوتبال
  لشکر سرخ
  ღღ پرسپولیـــــــــس و میثــــــــاقღღ
   

   RSS

  POWERED BY
  BLOGFA.COM

  طراح قالب
  دیجیتال کیوان